Kurs wychowawcy kolonijnego

Aktualizacja: 16-05-2024

Chcesz zostać wychowawcą kolonijnym? Już dziś zapisz się na kurs i zdobądź uprawnienia.

Kurs Wychowawcy w Akademii Pedagogiki Specjalnej

Zapraszamy serdecznie do udziału w intensywnym kursie wychowawcy, który odbędzie się w dniach 24-26 maja w Akademii Pedagogiki Specjalnej. To wyjątkowa okazja, aby zdobyć cenne umiejętności i kwalifikacje do pracy z młodzieżą, a także uzyskać certyfikat uprawniający do pracy na obozach młodzieżowych i koloniach.

Szczegóły Kursu:

Termin: 24-26 maja

Miejsce: Akademia Pedagogiki Specjalnej

Cena: 259 zł

Organizatorzy: Centrum Psychorozwoju we współpracy z Samorządem Studentów Akademii Pedagogiki Specjalnej

Co zyskasz uczestnicząc w kursie?

• Dostęp do materiałów szkoleniowych: Otrzymasz wszystkie niezbędne materiały, które pomogą Ci w pełnym zrozumieniu tematów poruszanych na kursie.
  • Doświadczeni prowadzący - Nasza kadra składa się z doświadczonych specjalistów, którzy z pasją przekażą Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do pracy z młodzieżą.
  • Certyfikat - Po ukończeniu kursu otrzymasz certyfikat zgodny z Rozporządzeniem Ministra, który uprawnia do pracy na obozach młodzieżowych i koloniach, co z pewnością zwiększy Twoje szanse na rynku pracy.
  • Możliwość nawiązania kontaktów z innymi uczestnikami kursu oraz ekspertami z dziedziny pedagogiki

Program Kursu:

Kurs obejmuje szeroki zakres tematyczny, w tym:

• Techniki efektywnej komunikacji z młodzieżą
  • Zarządzanie grupą i rozwiązywanie konfliktów
  • Planowanie i organizacja zajęć
  • Bezpieczeństwo i odpowiedzialność prawna wychowawcy
  • Pierwsza pomoc przedmedyczna
  • Wspieranie rozwoju osobistego i społecznego młodzieży

Jak się zapisać?

Nie przegap tej wyjątkowej szansy! Aby wziąć udział w kursie, wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod poniższym linkiem:

Zapisz się tutaj

Po zapisaniu się prosimy o dokonanie płatności zgodnie z informacjami zawartymi w formularzu. Po otrzymaniu wpłaty, prześlemy Ci szczegółowe informacje dotyczące programu kursu oraz organizacji zajęć.

Ilość miejsc ograniczona! - Ze względu na charakter kursu, liczba miejsc jest ograniczona, więc nie zwlekaj z decyzją. Zapisz się już dziś i zainwestuj w swoją przyszłość zawodową.

Dołącz do nas i zdobądź umiejętności, które otworzą przed Tobą nowe możliwości zawodowe i pozwolą na efektywną pracę z młodzieżą. Czekamy na Ciebie!

Zapraszamy serdecznie! 📚🌟

Centrum Psychorozwoju i Samorząd Studentów