Koło Naukowe Psychologii Klinicznej Dzieci i Młodzieży „Małym Oczkiem”

Instytut:

E-mail: knpkdziecimlodziezy[at]gmail.com

Biogram

• Koło Naukowe Psychologii Klinicznej Dzieci i Młodzieży „Małym Oczkiem”

Co robimy?

• Łączymy badaczy i studentów Akademii zainteresowanych psychologią kliniczną dzieci i młodzieży. Działamy przy Zakładzie Psychologii Klinicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Psychologii Akademii Pedagogiki Specjalnej. Większość z nas to pracujący lub przyszli psycholodzy i pedagodzy.
    • Naszym celem jest integracja i wymiana doświadczeń osób z różnych dyscyplin i środowisk oraz promowanie rzetelnej i praktycznej wiedzy w tym obszarze.
    • Swoją działalność zaczęliśmy niedawno, a na swoim koncie już mamy wiele osiągnięć, m. in. organizację warsztatów dla dzieci i młodzieży czy wystąpienia na konferencjach! Zapraszamy do współpracy!

Przewodnicząca

Aleksandra Fijałkowska

Opiekun naukowy

dr Ewa Odachowska – Rogalska