Sowy Akademickie 2024

Aktualizacja: 17-04-2024

Nowa kategoria Sów Akademickich - Sowy Kierunkowe

Drodzy Studenci i Drogie Studentki!

Mamy przyjemność ogłosić nową, dodatkową kategorię w prestiżowym konkursie „Sów Akademickich”, w którym dotychczas wyłaniano 6. wykładowców i wykładowczyń, w 6 osobnych kategoriach. Lista laureatów jest tworzona na podstawie Rankingu Nauczycieli Akademickich, powstałego wskutek wypełnianych przez Was ankiet w systemie USOS.

Nowa kategoria, która została zaproponowana przez Radę Studentów ma stanowić część plebiscytową wspomnianego konkursu.

Sowy Kierunkowe to innowacyjna kategoria, która ma na celu wyłonienie i uhonorowanie najlepszych wykładowców na poszczególnych kierunkach studiów w naszej Uczelni. Dzięki akcji promocyjnej wspólnie stworzyliśmy sylwetkę najlepszego wykładowcy, najczęstsze cechy znajdziecie na naszym Facebooku  😉

Jak to działa?

• Na naszym Instagramie przeprowadziliśmy akcję promocyjną, stanowiąca podstawę w głosowaniu wśród społeczności akademickiej. Prosimy więc o baczne obserwowanie naszego profilu.
  • Głosowanie będzie przeprowadzone w aplikacji Forms, w linku, który otrzymacie na maila studenckiego w domenie APS.
  • Każdy z Was ma prawo oddać maksymalnie 3 głosy na 3 wybranych dydaktyków z danego kierunku studiów. Jeśli studiujesz w Akademii więcej niż 1 kierunek, możesz również oddać głos na wykładowców z innych kierunków.
  • Laureatem plebiscytu na najlepszego wykładowcę na danym kierunku zostaje nauczyciel akademicki, który uzyskał największą liczbę głosów.
  • Laureaci zostaną nagrodzeni statuetkami i nagrodami ufundowanymi przez Samorząd Studentów.
  • Wyniki konkursu ogłaszane będą podczas Święta Uczelni.

Jak głosować?

1. Kliknij w link, który otrzymałeś na swój mail w domenie aps.edu.pl (dostępny od 00:00 – 17.04.2024).
  2. Formularz należy wypełnić przy pomocy konta Microsoft, posiadającego domenę APS.
  3. Po otwarciu formularza zaznacz, czy posiadasz aktywny status studenta. Jest to informacja niezbędna, w plebiscycie mogą głosować tylko osoby studiujące w danym roku na danym kierunku.
  4. Podaj swój numer albumu. Pomoże nam to w ostatecznym liczeniu głosów. Każdy ma możliwość wypełnienia formularza tylko raz.
  5. Następnie spośród 11 kierunków studiów wybierz ten, który studiujesz.
    UWAGA!!! Kierunki nie zostały podzielone na studia licencjackie i studia magisterskie. Laureata danego kierunku wybierają WSZYSCY Studenci i WSZYSTKIE Studentki, bez względu na rok, etap i formę studiów.
  6. W kolejnym kroku formularz przeniesie Cię do docelowego miejsca gdzie możesz oddać głos. W pole tekstowe wpisz IMIĘ I NAZWISKO (pomijając stopień naukowy). Możesz oddać głos na maksymalnie 3 nauczycieli akademickich.
  7. Jeśli studiujesz więcej niż jeden kierunek, zaznacz właściwą odpowiedź i oddaj kolejny głos.
  8. Prześlij formularz i czekaj na wyniki naszego plebiscytu 😊

Bądźmy razem w wyróżnianiu tych, którzy inspirują nas każdego dnia na naszych ścieżkach edukacyjnych.

Już 17 kwietnia oddajcie swoje głosy i pomóżcie nam uhonorować tych wyjątkowych nauczycieli!

Opublikowano: 12-04-2024