Juwenalia Różne Pokolenia

Aktualizacja: 07-05-2024

Nasze juwenalia i garść niezbędnych informacji! Dowiedz się co i jak?
17. maja 2024 odbędą się nasze juwenalia, które współorganizujemy z 7 innymi warszawskimi uczelniami.
Przekazujemy Wam garść najważniejszych informacji.
Bilety
Podczas zamawiania, nie zapomnijcie wybrać "specjalnej promocji" i kliknąć w APS, a następnie wpisać kod:

JRP2024APS

Artyści
  • Dwa Sławy
  • Vito Bambino
  • Sylwia Grzeszczak
Ważne informacje
Podpowiadamy, by osoby pewne swojego udziału od razu załatwiły sobie bilety. Jako współorganizator mamy do nich dostęp kilka dni wcześniej niż ,,reszta świata'' i właśnie na tym nam zależy, by jak największa ilość naszych studentów mogła skorzystać z wydarzenia.
Za kilka dni bilety będą dostępne dla wszystkich i dość szybko może pojawić się ''sold out''.
Dostęp do social mediów wydarzenia, zgłoszeń na wolontariat podczas wydarzenia i wszystkich bieżących informacji: https://linktr.ee/roznepokolenia2024

Opublikowano: 04-05-2024